.

.

Ксигуа Пролетни Цвеќиња Водоотпорна Влажна Кеса за Платнена Пелена За Перење Влажни Суви Кеси За Повеќекратна Употреба со 2 Џебови Со Патент за Патување, Плажа, Баз

Ксигуа Пролетни Цвеќиња Водоотпорна Влажна Кеса за Платнена Пелена За Перење Влажни Суви Кеси За Повеќекратна Употреба со 2 Џебови

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

ДОВОЛНО простор-влажна сува торба комплет од 2, Голема торба : Л11, 8"*В14, 2", Мала торба : Л5, 9 "*В8, 7", идеална големина за бебешка пелена, костуми за пливање ,облека, облека за теретана и многу повеќе, Мала тежина и лесна за носење ОДРЖЛИВА И ВОДООТПОРНА ТОРБА-влажните суви кеси се направени од водоотпорен ТПУ, добро запечатување, така што предметите внатре се изолирани однадвор, ткаенината со двослојна ткаенина е долготрајна, Еднократно, може да го намали отпадот од пластични кеси. ДВЕ ПРЕГРАДИ-влажната кеса со 2 прегради со патент, без фитил или протекување, Навистина се во една кеса! може да ги одржува вашите суви предмети суви, а вашите влажни или извалкани предмети одделни, Совршени за подарок за туширање. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ КЕСИ-навистина прекрасна торба со рачка може да висат насекаде како количка за копчиња на вратите, но и површината со модерен модел може да го подобри вашиот шарм, може да се користи како сува торба за пелени, патна торба, торба за складирање, козметичка торба, чанта, торба за тоалети, торба за организатор. ЛЕСНА НЕГА - може да се мие во машина во ладна вода и миење раце, не може да се избели, свртете внатре кон надвор за да се исчисти и да се постави рамно за да се исуши, препорачуваме да го измиете веднаш по употребата за да може да го продолжи работниот век. ДОВОЛНО простор-влажна сува торба комплет од 2, Голема торба : Л11, 8"*В14, 2", Мала торба : Л5, 9 "*В8, 7", идеална големина за бебешка пелена, костуми за пливање ,облека, облека за теретана и многу повеќе, Мала тежина и лесна за носење. ОДРЖЛИВА И ВОДООТПОРНА ТОРБА-влажните суви кеси се направени од водоотпорен ТПУ, добро запечатување, така што предметите внатре се изолирани однадвор, ткаенината со двослојна ткаенина е долготрајна, Еднократно, може да го намали отпадот од пластични кеси. ДВЕ ПРЕГРАДИ-влажната кеса со 2 прегради со патент, без фитил или протекување, Навистина се во една кеса! може да ги одржува вашите суви предмети суви, а вашите влажни или извалкани предмети одделни, Совршени за подарок за туширање. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ КЕСИ-навистина прекрасна торба со рачка може да висат насекаде како количка за копчиња на вратите, но и површината со модерен модел може да го подобри вашиот шарм, може да се користи како сува торба за пелени, патна торба, торба за складирање, козметичка торба, чанта, торба за тоалети, торба за организатор. ЛЕСНА НЕГА - може да се мие во машина во ладна вода и миење раце, не може да се избели, свртете внатре кон надвор за да се исчисти и да се постави рамно за да се исуши, препорачуваме да го измиете веднаш по употребата за да може да го продолжи работниот век.

Параметри на производот

Слична стока