.

.

Xxxdxdp пар пар чаша за миење уста сет четкање чаша за заби домаќинство држач за заби

Xxxdxdp пар пар чаша за миење уста сет четкање чаша за заби домаќинство држач за заби

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасно поставување, лесно да се реши чистотата на бањата. Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне. Чаша за четкање од типот на рачката, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување. Прекрасно поставување, лесно да се реши чистотата на бањата. Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне. Чаша за четкање од типот на рачката, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Едноставно и елегантно, погодно за најразлични стилови на украсување.Мепуларна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Име на производи : тоалети за тоалети : бања, тоалетот за тоалетот : керамика пакет вклучува : тоалетен шарм 1*сет (не вклучително и други демо -предмети) Совети за вид : 1.

Параметри на производот

Слична стока