.

.

Официјални фустани на Nokmopo, есенска мода, јака од кошула со долга ракав вратоврска со средна должина фустан плетен коктел фустан

Официјални фустани на Nokmopo, есенска мода, јака од кошула со долга ракав вратоврска со средна должина фустан плетен коктел фустан

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Ткаенина - Овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа Лесната ткаенина е мека, а не гледана, истегната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во цела сезона. Карактеристики : Макси фустан за жени Карактеристики Секси завиткан V врат, краток ракав, опуштено вклопување, плус големина, висока половината, секси, шик, авертиран цветен/ полк точки печатење, целосна должина макси фустан, вистинска силуета за завиткување, асиметрична трим На дното, високо разделување на едната страна, завиткан појас на половината. Овој фустан е лесен и обичен, има еластичен опсег на цвест на половината. Sweet & Culter, мека и привлечна. Материјал за ткаенини : 95% рајон, 5% спандекс. Изработено со висок квалитет на рајон и висок спандекс. Материјалот е лесен, многу проток и воздушен, мек и истегнат. Водич за миење : рачно/машина миење ладно, суво на воздухот. , Големи/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 20-22, 3 X-LARGE/US 24. Ние ќе се обидеме да се потрудиме да ја ажурираме новата боја, можете да ја додадете во вашата листа за желби за Лесно пребарување. Прилики : тоа е перспективно погодно за секојдневно носење, средба на час, плажа, забава, шопинг, датира, вечера, патувања, трчање на грешки, ноќен одмор, роденден, гостин за венчавки, годишнина од хомекција, роденден итн. Може да ја спарите со станови на потпетици или дури Сандали за лето и хеланки, чизми. Совршено да се облекувате со некои додатоци или само да се облечете наоколу како летен фустан. Willе биде убав подарок за Денот на девојка или месечен. Уникатен дизајн : Летни фустани за сонце/ резервоар без ракави со врвен фустан/ фустани за каросерии за жени/ секси секси фустан/ шупнат фустан/ фустани со страничен отвор. Лабава фит фустан има секси V врат, цврста боја, еластично деколте, симпатична ракав на Ruffle Bellвоно секси и обичен, елегантен, мини фустан. Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летниот фустан. Внимание : Добредојдовте на Nokmopo! Ве молиме, погледнете ја сликата на левата големина пред да ја купите. Бидејќи различни бои на компјутерски приказ се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку различна од горенаведената слика. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија. Ви благодарам за вашето разбирање. Празничен фустан Зимски фустани за жени 2022 плажа Елегантни фустани за жени худи фустан женски летни фустани балерина фустан за жени фустан жени плус големина долги ракави вечерни фустани за жени зимски фустан за жени леопард печатен фустан гледаат преку фустан за жени секси секси фустан за жени плус големина плус големина плус големина плус големина плус големина плус големина плус големина плус големина плус големина плус големина плус големина плус големина плус големина плус големина плус големина плус големина Џемпер фустани за жени ги разгледуваат породилните фустани мини фустани за жени 2022 Денот на благодарноста породилно фустани фустани за фустани за жени 2022 женски обични фустани завојување фустан. Feather Dress Full Length Dress Party Dresses For Women 2022 Easter Dresses For Women Halloween Long Sleeve Dress Womens Maxi Dresses Plaid Mini Dress Floral Dress Beach Dress For Wedding Guest Dot Dress For Women Women'S Dresses Shirt Dress For Women Sexy Long Formal Dress T-Shirt Dress For Wенски венчаница плус големина исечен фустан, цветен фустан, вечера, фустан за забава, фустан фустан, формален миди фустан долги фустани долги ракави формални фустани за миди фустани за зима плус големина долги фустани. Надвор од фустанот на рамото секси макси фустан женски официјални фустани со долг ракав цветен фустан, фустан фустан, фустани за плажа за жени 2022 трендовски фустан за џемпери, жени облечени за жени забава тешка џемпер копче надолу фустан за жени со долги ракави коктел фустан женски миди фустани готски фустан за жени секси зима Фустани за жени 2022 Долг ракав искривен фустан одморен коктел фустани за жени 2022 бохо фустани плус големина фустани за жени секси обезмастени фустани долги макси фустани свадба. Фустан со долг ракав за жени коктел фустан Едно рамо фустани за жени женски обични фустани со кравјо печатење фустан за жени плус големина фустан за жени сјајни фустани коктел фустани за жени 2022 фустан кошула за жени невеста закачалка за венчаница фустан, облечен фустан, фустани фустани рамо фустани за жени Од рамената џемпер фустан женски формален фустан v врат џемпер фустан елегантен коктел фустани за жени мексикански фустан пад фустани плус големина фустан за обликот за жени плус чипка со големина. Руфл фустан женски долги фустани занишани фустани со фустан плетен фустан со долг ракав цветен фустан за жени леопард фустан за жени елегантни фустани за жени свадба гостински вечерен фустан и обвивки Авантуристички фустани со аспирани долги ракави фустанки женски фустани за фустани долги ракави плус големина и четка фустан кошула кошула фустан. Фустан за жени секси зимски макси фустан што излегува фустани за жени зимски макси фустан фустан фустан за жени долги ракави фустани за жени секси карирани фустани маица фустан. Ткаенина - Овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа. Лесната ткаенина е мека, а не гледана, истегната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во цела сезона. Карактеристики : Макси фустан за жени Карактеристики Секси завиткан V врат, краток ракав, опуштено вклопување, плус големина, висока половината, секси, шик, авертиран цветен/ полк точки печатење, целосна должина макси фустан, вистинска силуета за завиткување, асиметрична трим На дното, високо разделување на едната страна, завиткан појас на половината. Овој фустан е лесен и обичен, има еластичен опсег на цвест на половината. Sweet & Culter, мека и привлечна. Материјал за ткаенини : 95% рајон, 5% спандекс. Изработено со висок квалитет на рајон и висок спандекс. Материјалот е лесен, многу проток и воздушен, мек и истегнат. Водич за миење : рачно/машина миење ладно, суво на воздухот. , Големи/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 20-22, 3 X-LARGE/US 24. Ние ќе се обидеме да се потрудиме да ја ажурираме новата боја, можете да ја додадете во вашата листа за желби за Лесно пребарување. Прилики : тоа е перспективно погодно за секојдневно носење, средба на час, плажа, забава, шопинг, датира, вечера, патувања, трчање на грешки, ноќен одмор, роденден, гостин за венчавки, годишнина од хомекција, роденден итн. Може да ја спарите со станови на потпетици или дури Сандали за лето и хеланки, чизми. Совршено да се облекувате со некои додатоци или само да се облечете наоколу како летен фустан. Willе биде убав подарок за Денот на девојка или месечен. Уникатен дизајн : Летни фустани за сонце/ резервоар без ракави со врвен фустан/ фустани за каросерии за жени/ секси секси фустан/ шупнат фустан/ фустани со страничен отвор. Лабава фит фустан има секси V врат, цврста боја, еластично деколте, симпатична ракав на Ruffle Bellвоно секси и обичен, елегантен, мини фустан. Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летниот фустан. Внимание : Добредојдовте на Nokmopo! Ве молиме, погледнете ја сликата на левата големина пред да ја купите. Бидејќи различни бои на компјутерски приказ се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку различна од горенаведената слика.

Параметри на производот

Слична стока