.

.

АСИКС МАНСКИ КИКУТ 8 Загрева кошула

АСИКС МАНСКИ КИКУТ 8 Загрева кошула

DEN 689.28

Пристапност
Залиха

100% полиестер Повлечете го затворањето. АСИКС ДВЕЕ СВЕТНА ткаенина. Детали за лентата за вратот. Земја на потекло : Ел Салвадор. Нашата ексклузивна сува ткаенина ASICS Motion во цврсти тимски бои ја прави нашата кошула за загревање на Circuit 8 суштинско значење за секој спорт. Спортистите ја сакаат лесната чувство, технологијата за контрола на влагата и опцијата за прилагодување.

Параметри на производот

Слична стока