.

.

Берлун 6 ПЦС деца од предучилишна диплома за предучилишна возраст Предусогласување Печатено дипломирање украдени дипломирани табли за дете за дете

Берлун 6 ПЦС деца од предучилишна диплома за предучилишна возраст Предусогласување Печатено дипломирање украдени дипломирани табли за дете

DEN 367.84

Пристапност
Залиха

полиестер Доста количина и соодветна големина : ќе добиете 6 парчиња бели матура, доволно за да ги задоволите потребите за употреба и замена на вашите деца; И секоја мерки приближно. 125 x 10 cm/ 50 x 4 инчи, погоден за повеќето момчиња и девојчиња; Забележете ја големината внимателно пред да нарачате. Деликатниот дизајн : Столените во градинката во 2023 година се отпечатени со зборовите [2023] и [дипломираните], кои се живописни и привлечни; И, исто така има и некои елементи за дипломирање, како што се капитални капачиња и книги, кои додаваат во атмосферата на дипломирањето; Дипломните појаси за предучилишна возраст се убави додатоци за церемонијата на дипломирање на деца и ќе ви донесат многу забава. Полиестер материјал : украдената за предучилишна возраст е изработен од квалитетен полиестерски материјал со еден лесен раб на ткаенина; Тој е мазен, мек, сигурен, еднократно, здрав и нема да се скрши или избледи лесно и ќе му служи на вашето дете долго време. Подароци за деца : Дипломните појаси се погодни за многу видови на церемонии за дипломирање, така што тие би биле слатки подароци за вашите деца, или за вашите роднини, пријатели, соседи и колеги со деца, кои исто така ќе ги подобрат вашите односи. Симпатична декорација : Столките за дипломирање во училиштата во 2023 година не се само атрактивна декорација за забава за дипломирање, туку и добра алатка за славење на неодамнешните дипломирани студенти и реквизит за фотографирање; Можете да им дозволите на вашите деца да носат појаси за дипломирање и да се сликаат заедно. Доста количина и соодветна големина : ќе добиете 6 парчиња бели матура, доволно за да ги задоволите потребите за употреба и замена на вашите деца; И секоја мерки приближно. 125 x 10 cm/ 50 x 4 инчи, погоден за повеќето момчиња и девојчиња; Забележете ја големината внимателно пред да нарачате. Деликатниот дизајн : Столените во градинката во 2023 година се отпечатени со зборовите [2023] и [дипломираните], кои се живописни и привлечни; И, исто така има и некои елементи за дипломирање, како што се капитални капачиња и книги, кои додаваат во атмосферата на дипломирањето; Дипломните појаси за предучилишна возраст се убави додатоци за церемонијата на дипломирање на деца и ќе ви донесат многу забава.

Параметри на производот

Слична стока