.

.

Чистење на пена за чистење на лице А -Thera за чистење на лицето за чувствителна кожа - тестиран корејски убавина, дерматолог, 21; Остани од Д -р Оракл

Чистење на пена за чистење на лице А -Thera за чистење на лицето за чувствителна кожа - тестиран корејски убавина, дерматолог, 21;

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Чисти, чисти масло од чајно дрво, природно масло познато по своите лековити својства, како што е релаксирачка иритирана или проблематична кожа; Заклучи го пори комплексот, богат со катехин и танин за подмладување на кожата и контрола на себумот; и бамбус вода, полна со есенцијални аминокиселини како што се минерали, тирозин и аргинин кои ја релаксираат кожата и ја надополнуваат хидратацијата Нежна смирувачка грижа - Пред десет години, имавме визија. Измешајте ги нашите истражувања и експертиза во безбедни, сигурни и напредни решенија за кожата. Тогаш, и сега нашата цел е сè уште иста : да развиеме производи поддржани од науката, со формулации што ја спојуваат технологијата и доверливите состојки. Малку оди долг пат - уживајте во вашиот производ подолго! Една количина со големина на грашок е доволна за да се претвори кремаста формула во бујна и пенеста латер. Земете соодветна количина на производот и масирајте го на влажна кожа. Исплакнете со млака вода. Погодно за чувствителна кожа и сите типови кожа. Тестиран дерматолог. Хипоалергична пена за чистење за мрсна и чувствителна кожа. Ефективно чистење со мека и богата пена. Интензивна хидратација. - Хипоалергично чистење пена формулирана со салицилна киселина и масло од чајно дрво нуди деликатно чистење на лицето на остатоци од шминка и прекумерно масло додека ја остава кожата мека и удобна.

Параметри на производот

Слична стока