.

.

Шампион Унисекс наследство момче и девојчиња руно пулверска маичка за скитници

Шампион Унисекс наследство момче и девојчиња руно пулверска маичка за скитници

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето. Четкана џемпер на вратот на екипажот на екипажот : Оваа џемпер од пулвер руно е четкано руно со тешка тежина што дава супер мека рачна рака што е многу удобно кога носите и ќе ве загрее. Совршен врв за Шу, или само дружење дома. Повторете го ова назад со нашето дното на шампионот наследство за да ја завршиме облеката. Колекција на шампион Херитиџ : славење на брендот на Шампион ДНК, нашата колекција на наследство нуди класичен изглед на Шампион со модерно ажурирање. Скрипта за скрипти за скрипти и лого на шампион Ц : Оваа џемпер на пуловер има големо, живописно и длабоко шампионско скриптно лого низ градите, како и мало везено лого „Ц“ на десната рака. Унисекс големи и мали деца : Мачиња и девојчиња џемпер. Свитката доаѓа и во големи момчиња и девојчиња. Унисекс големи и мали деца : Мачиња и девојчиња џемпер. Sweetshirt доаѓа и во големи момчиња и девојчиња (мали-xtra големи), мали момчиња (4-7) големини и мали девојчиња (4-6x).

Параметри на производот

Слична стока