.

.

Детското Место Бебе Момчиња И Дете Краток Ракав Полос

Детското Место Бебе Момчиња И Дете Краток Ракав Полос

DEN 111.84

Пристапност
Залиха

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. МОДНО ПОЛО-удобно поло што може да биде облечено нагоре или надолу. ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памучна пика. ДИЗАЈН-Карактеристики рамно ребро-плетена јака, предна плоча со копчиња и странични отвори на полите. СТИЛ-Спарете го ова поло со чино панталони или фармерки. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, пижами и додатоци. Детското Место нуди огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, униформи, пижами и додатоци. Изработени со материјали со врвен квалитет со голема вредност. Детска облека направена едноставна.

Параметри на производот

Слична стока