.

.

Бесплатно машка мраз свила долги Johnон хеланки тесни тенки панталони за долна облека од дното на дното на дното

Бесплатно машка мраз свила долги Johnон хеланки тесни тенки панталони за долна облека од дното на дното на дното

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Најлон, спандекс Еластично затворање. Само миење на рацете. Мажите атлетски спортови тенки хеланки со средно-иразена еластична лента за половини, слаби панталони тренингот што работи хулахопки. Направено со многу затегната и мека ткаенина, лесна, пријателска за кожата, удобно за носење цел ден. Може да го заштити стомакот, половината и коленото, да го обликува вашето тело, да ги крене задникот и да го затегне стомакот. Willе биде одлично во теретана, џогирање, возење велосипед и за време на многу други спортски активности. Ве молиме, проверете внимателно со големината пред да поставите нарачка, ладно миење на рацете. Најлон, спандекс. Еластично затворање. Само миење на рацете. Мажите атлетски спортови тенки хеланки со средно-иразена еластична лента за половини, слаби панталони тренингот што работи хулахопки. Направено со многу затегната и мека ткаенина, лесна, пријателска за кожата, удобно за носење цел ден. Може да го заштити стомакот, половината и коленото, да го обликува вашето тело, да ги крене задникот и да го затегне стомакот.

Параметри на производот

Слична стока