.

.

Тениски чевли со широки чевли за машки гамари за адидас

Тениски чевли со широки чевли за машки гамари за адидас

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

100% текстилна синтетика Машки тениски чевли за дишење со трајна надворешна плоча. Вклопување во форма на чорап; Snug Feel. Меша горе за дишење. Cloud Foam Midsole за чекор-удобност и супериорно амортизирање. Adiwear 6 Outsole нуди крајна трајност во висока облека. Послужете некој стил кога ќе го погодите клубот. Меч за дишење на горниот дел на овие лесни тениски чевли ја гушка ногата за да го поддржи секој потег. Путканата мидала ве одржува пријатно од моментот кога ќе ги повлечете. Издржливата надворешна плоча дава цврст зафат со секоја услуга и слајд додека ја подобрувате вашата игра. Тие се направени со широко вклопување.

Параметри на производот

Слична стока