.

.

Адидас машки најважни панталони

Адидас машки најважни панталони

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

70% памук, 30% полиестер Затворање на влечење. Машки пантолони направени делумно со рециклирана содржина. Редовно вклопување : удира удобна рамнотежа помеѓу лабава и прицврстена. Лесно складирање : Страничните џебови држат мали предмети. Подобра иницијатива за памук : Нашите памучни производи поддржуваат поодржливо земјоделство со памук. Направено со рециклирана содржина : Направено делумно со рециклирана содржина генерирана од производствен отпад, на пр. Сечење отпадоци и отпад од домаќинството по потрошувачот за да се избегне поголемо влијание врз животната средина од производството на девица. Удобноста е клучна. Така е и стилот. Добијте и во овие машки панталони Адидас направени од мек памук и рециклиран полиестер француски Тери. Заштитените нозе и манжетните на полите обезбедуваат вклопување и ви даваат изглед. Drawcord на половината нуди прилагодливост.

Параметри на производот

Слична стока