.

.

Фрли n играчка за зајаче зајаци

Фрли n играчка за зајаче зајаци

DEN 111.84

Пристапност
Залиха

Одлично за џвакање! Заштитете ја вашата дрвена работа и помогнете да ги задржите забите на вашиот зајак со нашата симпатична играчка играчка за зајаци Забавно е да го гледате вашиот зајак тресе, фрлајте, џвакајте, флип и брадата оваа симпатична, интерактивна играчка! Приближно 5 "долг Во странство. Ние сме многу вредни за да се осигураме дека сите наши материјали се безбедни за вашето бебе! Групите за спасување на зајаци ставаат голем приоритет на безбедноста на играчките и тие честопати ги купуваат нашите играчки за нивните зајачиња кои чекаат посвојување. Плус, ние донираме многу играчки за да ги спасиме групите! . Направени во САД !! Ние сме мала компанија во сопственост на семејство што се наоѓа токму тука во САД и знаеме зајаци! Секоја играчка играчка за зајаче што ја нарачувате е рачно изработена и направена со убов. Ние градиме играчки за зајаци од 2002 година И, сега сме најпопуларен производител на играчки за зајаци на Интернет!.

Параметри на производот

Слична стока