.

.

Среќен Кампер мечка и Лос Дрвосечач Меморијален Ѓердан За Миленичиња Накит За Кремирање Пепел Ѓердан Од Урна Приврзок За Спомен Една Големина

Среќен Кампер мечка и Лос Дрвосечач Меморијален Ѓердан За Миленичиња Накит За Кремирање Пепел Ѓердан Од Урна Приврзок За Спомен Една

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

легура Произведено во САД Или Увезено. 🎅 нашиот ѓердан е изработен од легиран материјал, кој е брз во боја, мазен материјал, цврст и издржлив. 🎅 ѓердани за Кремирање се дизајнирани да споделуваат спомени со семејството или пријателите. Можете да ја ставите пепелта/косата на вашето изгубено милениче во неа, што е многу комеморативно. 🎅 овој ѓердан е внимателен подарок за семејството и пријателите На Божиќ, Роденден, Годишнина, Денот на Благодарноста, Нова година за негување на најблиските. 🎅 кремирање ѓердани се погодни за оние кои имаат домашни миленици. Земете го вашето сакано милениче со вас каде и да одите, како никогаш да не заминале. 🎅 една големина-должина На Синџирот 70см/27.6 инчи, Должина На Приврзок 4см/1.6 инчи, дијаметар На Приврзок 2. Ве молиме внимателно измерете ја големината пред да нарачате ѓердан. ① Опис на материјалот +легура} структура На Додатоци +ѓердан + игла за инка + упатства за Перење се препорачува Бришење со сува крпа.

Параметри на производот

Слична стока