.

.

Четка за туширање, четка за чистење со долга рачка за туш, четка за чистење на масажа за бања со долга рачка, сапун диспензер за грб за четка за туширање

Четка за туширање, четка за чистење со долга рачка за туш, четка за чистење на масажа за бања со долга рачка, сапун диспензер за грб за

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Повеќенаменска четката за туширање може да се користи за ексфолијација и чистење на кожата Масирајте го грбот и нозете за да ја промовирате циркулацијата на крвта. Измијте ги нечистотиите на кожата и телото, оваа четка погодна за кој било вид на кожа. Ергономски дизајн - Оваа долга рачка има мала крива за да обезбеди подобро искуство за бања за грбот. Четки за туширање со права рачка може да бараат повеќе извртување за да се вратат зад вас. Материјал - Удобните и густи најлон влакна можат да ја заштитат чувствителната кожа и длабоко чиста нечистотија на површината на кожата, совршена. Најдобар избор - чистачот за туширање на телото е најрелаксирачката и безвременска опција за чистење на мртва кожа. Течна четка за бања со долга рачка, чистач на задната бања, четка за бања со сапун. Повеќенаменска четката за туширање може да се користи за ексфолијација и чистење на кожата. Масирајте го грбот и нозете за да ја промовирате циркулацијата на крвта. Измијте ги нечистотиите на кожата и телото, оваа четка погодна за кој било вид на кожа. Ергономски дизајн - Оваа долга рачка има мала крива за да обезбеди подобро искуство за бања за грбот. Четки за туширање со права рачка може да бараат повеќе извртување за да се вратат зад вас.

Параметри на производот

Слична стока