.

.

100 ПАРЧИЊА Комплет ЗА Пирсинг 14гр 16г 20ГР Пирсинг Накит За Нос Преграда Уво Усна Папок Јазик Веѓа Трагус Рскавица Пирсинг Алатки Со 20 ПАРЧИЊА 14гр 16гр 20гр Пирсинг Игли

100 ПАРЧИЊА Комплет ЗА Пирсинг 14гр 16г 20ГР Пирсинг Накит За Нос Преграда Уво Усна Папок Јазик Веѓа Трагус Рскавица Пирсинг Алатки

DEN 223.84

Пристапност
Залиха

65 ПАРЧИЊА црн накит за пробивање на телото ОД нерѓосувачки челик ОД 316 ЛИТРИ 5 парчиња 14гр пирсинг игли. 10 парчиња 16г пирсинг игли. 5 парчиња 20гр пирсинг игли. 2 парчиња пирсинг стеги. 10 парчиња алкохолни влошки. 2 парчиња црни латекс ракавици. 4 парчиња прст креветче. Убава транспарентна кутија. Сите пирсинг накит и пирсинг алатки се 100% стерилизирани од (ео) гас. Секој вид накит за пирсинг е индивидуално спакуван и изработен ОД нерѓосувачки челик СО врвен квалитет 316Л. Забелешка : ве Молиме носете ракавици кога ја одвртувате топката/конусот, инаку топката/конусот може да не се одврти!.

Параметри на производот

Слична стока