.

.

PlayStation 5 диск верзија PS5 Конзола - Дополнителен контролер, 4K -ТВ игри, излез од 120Hz 8K, 16 GB GDDR6, 825 GB SSD, WiFi 6, Bluetooth 5.1`

PlayStation 5 диск верзија PS5 Конзола - Дополнителен контролер, 4K -ТВ игри, излез од 120Hz 8K, 16 GB GDDR6, 825 GB SSD, WiFi

DEN 883.20

Пристапност
Залиха

Зачудувачки игри - зачудувајте се на неверојатни графики и искуство со нови карактеристики на PS5 Зачудувачко потопување - Откријте подлабоко искуство со игри со поддршка за хаптички повратни информации, адаптивни предизвикувачи и 3Д аудио технологија. Брзина на гром - Искористете ја моќта на сопствен процесор, графички процесор и SSD со интегриран I/O што ги преработува правилата за тоа што може да направи конзола Play Station. 4 K ТВ игри - Играјте ги омилените игри PS5 на вашата зачудувачка 4 K телевизија. Зачудувачки игри - зачудувајте се на неверојатни графики и искуство со нови карактеристики на PS5. Зачудувачко потопување - Откријте подлабоко искуство со игри со поддршка за хаптички повратни информации, адаптивни предизвикувачи и 3Д аудио технологија. Брзина на гром - Искористете ја моќта на сопствен процесор, графички процесор и SSD со интегриран I/O што ги преработува правилата за тоа што може да направи конзола Play Station. 4 K ТВ игри - Играјте ги омилените игри PS5 на вашата зачудувачка 4 K телевизија. Интегрираната i/ote прилагодена интеграција на системите на конзолата PS5 им овозможува на креаторите да ги повлечат податоците од SSD толку брзо што можат да дизајнираат игри на начини никогаш порано. Ултра-висока брзина SSDMaximize вашите сесии за игра со скоро непостојани времиња на оптоварување за инсталирани игри со PS5. HDR технологија со HDR TV, поддржани игри со PS5 прикажуваат неверојатно живописен и животен опсег на бои. Зголемување на играта PS5 конзолата може да игра над 4. Уживајте во побрзи и помазни стапки на рамки во некои од најголемите игри на конзолата PS4.

Параметри на производот

Слична стока