.

.

Алипис 2 парчиња крпи и пластична хартија салфетка сива исправена пешкир за пешкири контра современа држач бело ткиво дома солза

Алипис 2 парчиња крпи и пластична хартија салфетка сива исправена пешкир за пешкири контра современа држач бело ткиво дома солза

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Направено од пластика, да се спротивстави на 'рѓата и, обезбедувајќи и безбедни за употреба, не-токсичен, како доказ за' рѓа Влошките на дното до самостојниот држач за хартија паѓа надолу за време на употребата , не- и избегнувајте гребење. Поддршката за рака со тркалезна глава помага цврсто да се сруши хартиената крпа, спречувајќи да се плетка при тркалање и избегнувајте гребење на хартиени крпи. Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење, итн., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Ткивото на ткивото не се користи за хартиени крпи, но исто така може да се користи за поставување на пакет за заштита на свежина, торби за ѓубре и други пластични кеси во ролна. Направено од пластика, да се спротивстави на 'рѓата и, обезбедувајќи и безбедни за употреба, не-токсичен, како доказ за' рѓа. Влошките на дното до самостојниот држач за хартија паѓа надолу за време на употребата , не- и избегнувајте гребење. Поддршката за рака со тркалезна глава помага цврсто да се сруши хартиената крпа, спречувајќи да се плетка при тркалање и избегнувајте гребење на хартиени крпи. Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење, итн., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Ткивото на ткивото не се користи за хартиени крпи, но исто така може да се користи за поставување на пакет за заштита на свежина, торби за ѓубре и други пластични кеси во ролна. Список на пакети 1 X Карактеристики на држачот на хартија - Боја : Како што е прикажано исправен држач за хартија. - Влошките на дното на самостојниот држач за хартија паѓа надолу за време на употребата , не- и избегнувајте да гребете исправен декор.

Параметри на производот

Слична стока