.

.

Вакуумски торби за заптивната смеса, вакуумски заптивки за заштеда на храна, запечатете оброк, 8,7''x 16.4 '11'''x 16.4' торби за вакуум заптивки за подготовка на оброк или су?

Вакуумски торби за заптивната смеса, вакуумски заптивки за заштеда на храна, запечатете оброк, 8,7''x 16.4 '11'''x 16.4' торби за вакуум

DEN 287.84

Пристапност
Залиха

Универзален дизајн : Компатибилен со сите машини за вакуум заптивки „Стил“, дизајнирани за употреба со сите системи за запечатувачи за складирање на вакуумска храна Безбеден материјал за храна : Безбеден за складирање на сурова и варена храна, исто така е готвење, замрзнување, машина за миење садови, микробранова печка и безбеден што може да се вари. Зголемете го времето за складирање : Проширување на траење на полицата од 3 до 5 пати, заклучете ја свежината, вкусот и исхраната во внатрешноста. Простор : Кажете му збогум на преполни и неорганизирани фрижидери и замрзнувачи, лесно идентификувајте различна храна со јасни торби за запечатувач на вакуум со храна со отстранување на воздухот за уште полесно складирање. Универзален дизајн : Тешка превенција и превенција на пункција, дизајнирана за максимално отстранување на воздухот, дизајниран со материјал за храна PA+PE, 3,5 милји преден панел и 8 милји текстура или врежана заден панел за максимална свежина. Универзален дизајн : Компатибилен со сите машини за вакуум заптивки „Стил“, дизајнирани за употреба со сите системи за запечатувачи за складирање на вакуумска храна. Безбеден материјал за храна : Безбеден за складирање на сурова и варена храна, исто така е готвење, замрзнување, машина за миење садови, микробранова печка и безбеден што може да се вари.

Параметри на производот

Слична стока