.

.

Yfqhdd метал wallид монтиран вино стаклен држач за решетки за чаша чаша за држачи за држачи за држачи за држачи за држачи под кабинетот што виси решетката алатка за реше?

Yfqhdd метал wallид монтиран вино стаклен држач за решетки за чаша чаша за држачи за држачи за држачи за држачи за држачи под кабинетот

DEN 6864.00

Пристапност
Залиха

Инсталацијата е едноставна, потребни се само 1 или 2 завртки, а може да се инсталираат до 3 чаши за вино Изолен уметник виси држач за чаши, електропласирачки процес на железна уметност, смел, а не 'рѓосан. Професионален носител на вино од вино, стабилен и цврст, силна разноврсност, бидете сигурни дека ја користи. Погоден за разни типови чаши. Погоден за семејства, барови, хотели и ресторани. Инсталацијата е едноставна, потребни се само 1 или 2 завртки, а може да се инсталираат до 3 чаши за вино. Изолен уметник виси држач за чаши, електропласирачки процес на железна уметност, смел, а не 'рѓосан. Професионален носител на вино од вино, стабилен и цврст, силна разноврсност, бидете сигурни дека ја користи. Погоден за разни типови чаши. Погоден за семејства, барови, хотели и ресторани. Инсталацијата е едноставна, потребни се само 1 или 2 завртки, а може да се инсталираат до 3 чаши за вино.

Параметри на производот

Слична стока