.

.

Платно воен веб -панк класичен мускулен автомобил прилагодлив појас 1,25 инчи широк црно

Платно воен веб -панк класичен мускулен автомобил прилагодлив појас 1,25 инчи широк црно

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Платно, најлон Најлонска обвивка. Затворање на стегачот. Влажно избришете го чисто. 1,25 "Широк најлонски веб -појас. Антички стил црна метална стегалка и врв. Изгледа одлично со фармерки, униформи и повеќе. Целосно прилагодливи на која било големина под 48". Најлонска обвивка. Затворање на стегачот. Влажно избришете го чисто. 1,25 "Широк најлонски веб -појас. Антички стил црна метална стегалка и врв. Изгледа одлично со фармерки, униформи и повеќе. Целосно прилагодливи на која било големина под 48". Ова е широко најлонски веб -појас широк 1,25 "во црна боја со бел класичен американски мускулен автомобил графички принт. Тој доаѓа со антички стил црна метална стегалка и врв. За да го прилагодите, извадете ја бравата и користете ножици за да се намали на која било посакувана должина . Кога ќе завршите, заменете ја бравата за да го завршите вашиот прилагоден поставен појас, сега прилагоден на посакуваната големина.

Параметри на производот

Слична стока