.

.

Укчел метални прстени со салфетка сет од 6, сјајни снегулки од салфетка, држач за прстенести токи за украси за трпезариска маса, свадба роденденски одмор, златен тон

Укчел метални прстени со салфетка сет од 6, сјајни снегулки од салфетка, држач за прстенести токи за украси за трпезариска маса, свадба

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Име на производот : прстени од салфетка; Материјал : легура; Боја : златен тон Надворешен дијаметар : 40мм / 1,57 "; внатрешен дијаметар : 38мм / 1,5"; Содржина на пакет : 6 парчиња x прстени со салфетки. Дизајн : прстенот на салфетка е направен од легура, сјајна, добра декоративна и отпорност на абење. Украсете салфетка за да изгледа пософистицирано. Карактеристики : Бака од салфетка е алатка што се користи за да се поправи обликот на салфетката со маса, и таа е декоративна во исто време. Може да се користи со салфетката, или може да се користи сам како украсен украс, кој може да се користи повторно. Апликација : Прстенот на салфетка е широко користен во ресторани, прием, забави, кафулиња, забави за танцување и други места, тоа е добар избор за украси, како што се забави, свадби, Велигден, Божиќ, Денот на благодарноста, итн. Материјал : легура; Боја : златен тон. Надворешен дијаметар : 40мм / 1,57 "; внатрешен дијаметар : 38мм / 1,5"; Содржина на пакет : 6 парчиња x прстени со салфетки. Дизајн : прстенот на салфетка е направен од легура, сјајна, добра декоративна и отпорност на абење.

Параметри на производот

Слична стока