.

.

Еванс Јаки 3/8 Накит И Филигранска Јака Со Лак, Големина 10, Винил, Црна

Еванс Јаки 3/8 Накит И Филигранска Јака Со Лак, Големина 10, Винил, Црна

DEN 119.04

Пристапност
Залиха

Произведено во САД Достапно во нашите дизајнерски ткаенини како што се мини-шеврон, дамаск, заб на песови, полка точка, неонски и памучни цврсти материи. Доверлив квалитет за 58 години. За да ја добиете соодветната големина за вашето домашно милениче, измерете го вратот и додадете 2 Инчи, ако големината на вратот е 12", тогаш ќе додадете 2" и ќе нарачате јака од 14 инчи. Произведено во САД. Достапно во нашите дизајнерски ткаенини како што се мини-шеврон, дамаск, заб на песови, полка точка, неонски и памучни цврсти материи. Доверлив квалитет за 58 години. За да ја добиете соодветната големина за вашето домашно милениче, измерете го вратот и додадете 2 Инчи, ако големината на вратот е 12", тогаш ќе додадете 2" и ќе нарачате јака од 14 инчи. Оваа 3/8" широка права јака е вкусна, но има многу влијание. Одлично за мали кучиња и внатре мачки, достапни во дизајнерски ткаенини.

Параметри на производот

Слична стока