.

.

Czdyuf Двојна Пролет 4 Инчен Шарка Од Нерѓосувачки Челик Двонасочна Слободна Врата Шарка За Бар Вратата Шарка

Czdyuf Двојна Пролет 4 Инчен Шарка Од Нерѓосувачки Челик Двонасочна Слободна Врата Шарка За Бар Вратата Шарка

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Изработени од полиран нерѓосувачки челик за издржливост и стабилност Висока сигурност, директно заменете ја истрошената или скршена врата. Прилагодлива двојна шарка е погодна за врата од бар, контра врата, врата од домашна соба. Лесен и удобен за инсталирање и употреба, многу практичен и корисен. Само шарка, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Карактеристики : Изработени од полиран нерѓосувачки челик за издржливост и стабилност.Висока сигурност, директно заменете ја истрошената или скршена врата .Прилагодлива двојна шарка е погодна за врата од бар, контра врата, врата од домашна соба.Лесен и удобен за инсталирање и употреба, многу практичен и корисен.Само шарка, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификации : Тип На Ставка : Шаркаматеријал : Нерѓосувачки Челик Големина : 119х72мм/4, 6х2, 8бој : Сребренапогоден : за врата од бар/контра врата : 1 Pc Note : Нема малопродажен пакет.

Параметри на производот

Слична стока