.

.

ZLXDP Тешки 12 Повлечете И Исплакнете Ја Рачката На Вратата На Шталата Поставете Квадратна Рачка Од Нерѓосувачки Челик Плоштад За Површинска Обработка

ZLXDP Тешки 12 Повлечете И Исплакнете Ја Рачката На Вратата На Шталата Поставете Квадратна Рачка Од Нерѓосувачки Челик Плоштад За Површинска

DEN 830.40

Пристапност
Залиха

Цврста конструкција : изработена од квалитетен јаглероден челик, многу издржлива и погодна за вашата секојдневна употреба Широко користена : оваа двострана рачка за дизајн е совршена за вашата дневна соба, туш и гаража. Тие можат да бидат инсталирани на врати од штала, стаклени и алуминиумски врати, влезни влезни врати на продавницата. Стилски дизајн на форма, супериорна функција, тивко работење. Не е потребен жлеб, работи со сите брендови на хардвер на вратата на шталата. Цврста конструкција : изработена од квалитетен јаглероден челик, многу издржлива и погодна за вашата секојдневна употреба.Широко користена : оваа двострана рачка за дизајн е совршена за вашата дневна соба, туш и гаража. Тие можат да бидат инсталирани на врати од штала, стаклени и алуминиумски врати, влезни влезни врати на продавницата.Стилски дизајн на форма, супериорна функција, тивка operation.No потребен жлеб, работи со сите брендови на хардвер на вратата од штала.

Параметри на производот

Слична стока