.

.

Синиот Кањон Енцо Бел Мермер Тоалет Ролна Носителот

Синиот Кањон Енцо Бел Мермер Тоалет Ролна Носителот

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

100% Метал САМОСТОЕН ДИЗАЈН : самостоен дизајн овозможува лесна инсталација и ја елиминира потребата за монтирање на ѕид, што го прави погодно решение за изнајмувачите или секој што сака да избегне дупчење дупки во нивните ѕидови. Нашиот диспензер за тоалетна хартија со складирање е погоден за бања без неред. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : нашето складирање на ролни за тоалет е лесно да се собере и премести, што ви овозможува да го поставите каде и да е најзгодно. Без дупчење, Без Завртка, без неред, без лепак, без дупки или оштетување на ѕидовите. Овие самостојни држачи за тоалетни ролни се идеални за сите големини на тоалетни ролни. ПОНДЕРИРАНА ОСНОВА : пондерираната мермерна основа обезбедува стабилност и спречува превртување, осигурувајќи дека вашата тоалетна хартија е секогаш достапна кога е потребно. Компактниот дизајн и заштеда на простор зафаќа минимален простор на подот, што го прави идеален за мали бањи или простории во прав. Нерѓосувачки ЧЕЛИК : висококвалитетната конструкција од нерѓосувачки челик обезбедува издржливост и отпорност на ' рѓа, кои се отпорни на корозија, осигурувајќи дека вашиот држач ќе продолжи да изгледа одлично, што го прави долготрајна инвестиција за вашата бања.

Параметри на производот

Слична стока