.

.

КФЛ Држач За Држач За Тоалетна Хартија, Полица За Складирање Ролна Од Тоалетна Хартија, Додатоци За Бања, За Џамбо Ролна

КФЛ Држач За Држач За Тоалетна Хартија, Полица За Складирање Ролна Од Тоалетна Хартија, Додатоци За Бања, За Џамбо Ролна

DEN 1658.88

Пристапност
Залиха

●Бесплатен Дизајн На Стоење ● овој самостоен држач за тоалетна хартија и диспензерот заштедува простор и подвижен, држачот за тоалетна хартија може да се премести на достапно место до вас Погоден за мали простори каде што складирањето е ограничено, како што се бања за гости, соба во прав и Р. ●Голем Капацитет ● овој држач За тоалетна хартија обезбедува складирање за 3 мега ролни тоалетна хартија, се користи едната ролна другите две се резервирани. Со отворен врв и отсечен фронт, погодно е да се извади и стави во резервната тоалетна хартија. Совршен дизајн и задолжителен за вашата бања. ●Цврста Конструкција●овој држач за тоалетна хартија е изработен од квалитетен метален материјал, отпорен на ' рѓа и задебелен, што обезбедува иesетика и издржливост. Одликувајќи се со класичен бронзен метален екстериер, лесно координирање со околните тела и декор на вашата бања. ●Стабилни Стапала●Различни со многу други држачи за тоалет, нашиот држач за држач за тоалетна хартија има 4 супер пошироки стапала, што може да го направи држачот постабилен и да ја држи тоалетната хартија подалеку од подот во бањата што гарантира дека хартијата останува чиста и сува. ●100% Услуга За Задоволство●во случај некој проблем или не сте задоволни, ве молиме кажете ни без двоумење, ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем. ●Бесплатен Дизајн На Стоење ● овој самостоен држач за тоалетна хартија и диспензерот заштедува простор и подвижен, држачот за тоалетна хартија може да се премести на достапно место до вас. Погоден за мали простори каде што складирањето е ограничено, како што се бања за гости, соба во прав и Р. ●Голем Капацитет ● овој држач За тоалетна хартија обезбедува складирање за 3 мега ролни тоалетна хартија, се користи едната ролна другите две се резервирани. Со отворен врв и отсечен фронт, погодно е да се извади и стави во резервната тоалетна хартија. Совршен дизајн и задолжителен за вашата бања. ●Цврста Конструкција●овој држач за тоалетна хартија е изработен од квалитетен метален материјал, отпорен на ' рѓа и задебелен, што обезбедува иesетика и издржливост. Одликувајќи се со класичен бронзен метален екстериер, лесно координирање со околните тела и декор на вашата бања. ●Стабилни Стапала●Различни со многу други држачи за тоалет, нашиот држач за држач за тоалетна хартија има 4 супер пошироки стапала, што може да го направи држачот постабилен и да ја држи тоалетната хартија подалеку од подот во бањата што гарантира дека хартијата останува чиста и сува.

Параметри на производот

Product name:
vertical paper roll holder/tissue holder
Material:
Stainless Steel
Size:
19*19*40cm/7*7*16inch
:
-Package content
:
-Note
:
-If you are confused about the quality of the product or have any other questions, you can email us and we will be happy to solve the problem for you.
Слична стока