.

.

Држач за Тоалетно Ткиво од вемун 2 парчиња Декоративно Тоалетно Ткиво За Складирање Хартија Држач За Ѕид Монтирање На Железно Ткиво Корпа За Бања Држач За Тоалетна

Држач за Тоалетно Ткиво од вемун 2 парчиња Декоративно Тоалетно Ткиво За Складирање Хартија Држач За Ѕид Монтирање На Железно Ткиво Корпа

DEN 550.40

Пристапност
Залиха

Колкови+позлата Декоративна Кутија за Ткиво изработени од врвен материјал, водоотпорен, нема потреба да се грижите дали ткивото ќе се навлажни. Диспензерот За Хартија За бања Користи Одлично за кујна, тоалет, трем, гаража, ресторан, кафуле, кое е полно со шарм. Водоотпорен Држач За Тоалет цртаниот дизајн на површината на рогови е посјаен, одговара на вашиот домашен стил. Суета Ткиво Контејнер Мазните рабови се безбедни за вас и вашите деца и ве штитат од гребење. Организатор На салфетки Мултифункционален, ви овозможува да поставите и складирате и ролна хартија и ткива. Колкови+позлата. Декоративна Кутија за Ткиво изработени од врвен материјал, водоотпорен, нема потреба да се грижите дали ткивото ќе се навлажни. Диспензерот За Хартија За бања Користи Одлично за кујна, тоалет, трем, гаража, ресторан, кафуле, кое е полно со шарм. Водоотпорен Држач За Тоалет цртаниот дизајн на површината на рогови е посјаен, одговара на вашиот домашен стил. Суета Ткиво Контејнер Мазните рабови се безбедни за вас и вашите деца и ве штитат од гребење. Организатор На салфетки Мултифункционален, ви овозможува да поставите и складирате и ролна хартија и ткива. Пакетот Вклучува 2 х Карактеристики На Диспензерот За Тоалетно Ткиво-Материјал : КОЛКОВИ+ Позлата. - изработен од врвен материјал, водоотпорен, нема потреба да се грижите дали ткивото ќе се навлажни.

Параметри на производот

Слична стока