.

.

ABUS 16050C 160/50 4-цифрен комбиниран катанец, 50мм

ABUS 16050C 160/50 4-цифрен комбиниран катанец, 50мм

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Тешка позлата со хром за отпорност на временски услови Двојно зацврстена зацврстена челична окова. Не се потребни алатки за промена на комбинацијата. Тешка позлата со хром за временски отпори на временски услови, засилени со зацврстени челични алатки, потребни за промена на комбинацијата на комбинација во вашата комбинација во секунди 10.000 можни комбинации.

Параметри на производот

Слична стока