.

.

Wybfztt-188 Црна Јаглероден Челик Лизгачки Штала Врата Дното Ѕид Монтирани Кат Водич Дома Мебел Врата Ролери Водич Замав Затка Со Завртки

Wybfztt-188 Црна Јаглероден Челик Лизгачки Штала Врата Дното Ѕид Монтирани Кат Водич Дома Мебел Врата Ролери Водич Замав Затка Со Завртки

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Водичот за подот прифаќа врвен јаглероден челик, тежок, цврст и издржлив Овој водич за подот обезбедува перформанси на високо ниво за вашата лизгачка врата од штала и спречува замавнување на вратата на страните. Погоден за дебелина на вратата на лизгачката штала од 1 до 1-3/8 инчи. Овој водич се монтира на ѕидот зад вратата и надвор од видното поле, што ќе и даде чист изглед на вашата лизгачка врата. Лесен за инсталирање, не е потребна вежба, нема да ви го уништи подот. Водичот за подот прифаќа врвен јаглероден челик, тежок, цврст и издржлив.Овој водич за подот обезбедува перформанси на високо ниво за вашата лизгачка врата од штала и спречува замавнување на вратата на страните.Погоден за дебелина на вратата на лизгачката штала од 1 до 1-3/8 инчи.Овој водич се монтира на ѕидот зад вратата и надвор од видното поле, што ќе и даде чист изглед на вашата лизгачка врата.

Параметри на производот

Слична стока