.

.

X-DREE 5, 5cmx3, 2cm Сребрен Тон Преклопен Плакар Вратата Шарка Хардвер 2 Парчиња (5,5cmx3, 2cm Тоно де плата Плегабилен Габинете Габинете Бисагра де ла пуерта хардвер 2 пиези

X-DREE 5, 5cmx3, 2cm Сребрен Тон Преклопен Плакар Вратата Шарка Хардвер 2 Парчиња (5,5cmx3, 2cm Тоно де плата Плегабилен Габинете

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрен Тон;Рамна Отворена Големина : 5,5 х 3,2 см / 2,2 " х 1,2 "(Л*В). Преклопена Големина : 5,5 х 2 х 0,4 см / 2,2 "х 0,8" х 0,16 "(Л*В*Т); Дијаметар На Дупката За Монтирање : 4,3 мм / 0,17". Тежина : 29гр (Пезос : 29гр. Содржина На Пакетот : 2 х Шарка На Вратата (Контенидо дел пакет : 2 х бисагра де пуерта. Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Нерѓосувачки Челик. Боја : Сребрен Тон;Рамна Отворена Големина : 5,5 х 3,2 см / 2,2 " х 1,2 "(Л*В). Преклопена Големина : 5,5 х 2 х 0,4 см / 2,2 "х 0,8" х 0,16 "(Л*В*Т); Дијаметар На Дупката За Монтирање : 4,3 мм / 0,17". Тежина : 29гр (Пезос : 29гр. Содржина На Пакетот : 2 х Шарка На Вратата (Контенидо дел пакет : 2 х бисагра де пуерта. 5смх3, 2см Сребрен Тон Преклопен Плакар Хардвер На Вратата На Шарката 2 Парчиња Полиран сребрен тон шарка од нерѓосувачки челик, висок квалитет, долго време за употреба, лесна инсталација.

Параметри на производот

Слична стока