.

.

XDCHLK 2pcs Гроздобер Накит Дрвена Кутија Декоративни Шарки 38x20mm Мебел Кабинет Фиока Врата Задник Шарка Со Завртки Антички Бронза

XDCHLK 2pcs Гроздобер Накит Дрвена Кутија Декоративни Шарки 38x20mm Мебел Кабинет Фиока Врата Задник Шарка Со Завртки Антички Бронза

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Издржлив и лесен за инсталирање Убава декоративна шарка. Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врати, ормари, корпи за отпадоци, гардероби, старомодни ормари за накит, куфери итн. Материјал : Легура На Цинк. Големина : околу 38 * 20мм / 1,50" * 0,79". Издржлив и лесен за инсталирање. Убава декоративна шарка. Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врати, ормари, корпи за отпадоци, гардероби, старомодни ормари за накит, куфери итн. Материјал : Легура На Цинк. Големина : околу 38 * 20мм / 1,50" * 0,79". Карактеристика : Издржлив и лесен за инсталирање.Убава декоративна шарка.Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врати, ормари, корпи за отпадоци, гардероби, старомодни ормари за накит, куфери итн.Материјал : Легура На Цинк : Околу 38 * 20мм / 1,50" * 0,79"Боја : список на бронзени пакувања : 2 x шарка8 x заврткабелешки : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-5мм.

Параметри на производот

Слична стока