.

.

Заздравување на маска за спиење Детска безбедносна очила 2 парчиња свила за спиење на окото за око, блокирачки светла за спиење, заштитен притисок, олеснување на но?

Заздравување на маска за спиење Детска безбедносна очила 2 парчиња свила за спиење на окото за око, блокирачки светла за спиење,

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Правилната големина и еластичната лента на задниот дел го прават производот погоден за повеќето луѓе Погоден за домови, авиони, возови, кампување, патување, хотели и други места што ви се потребни. Ова око може ефикасно да ја блокира светлината и да ви овозможи да спиете добро, многу практично и едноставно. Окото е направено од високо квалитетен материјал за да ви обезбеди чувство на удобност. Ова еластично око е многу лесно и лесно се носи без да заземе премногу простор. Правилната големина и еластичната лента на задниот дел го прават производот погоден за повеќето луѓе. Погоден за домови, авиони, возови, кампување, патување, хотели и други места што ви се потребни. Ова око може ефикасно да ја блокира светлината и да ви овозможи да спиете добро, многу практично и едноставно. Окото е направено од високо квалитетен материјал за да ви обезбеди чувство на удобност. Ова еластично око е многу лесно и лесно се носи без да заземе премногу простор. Опис Ова покритие на окото е направено од материјал со добар квалитет, мазна и мала тежина, многу удобно за носење. Прекрасен дизајн на формата, ви донесе пријатен сон и да ви даде прекрасно и пријатно расположение.

Параметри на производот

Слична стока