.

.

Топил преносен мини ладилник за воздух со 3 брзини за домашно домување во домови, личен климатик вентилатор розов 5x5x5inch

Топил преносен мини ладилник за воздух со 3 брзини за домашно домување во домови, личен климатик вентилатор розов 5x5x5inch

DEN 1215.84

Пристапност
Залиха

3 Во 1 Функција : Големина : 5x5x5inch Овој преносен ладилник за климатик може да се олади, навлажнува и прочисти воздухот околу вас. Лесно да се работи, можете да пополните ладна вода со коцка мраз за влажна воздух за ладење. Личен ладилник за воздух : тристепен мини ладилник, дизајниран за создавање на ладење на личен простор. Користејќи ја најновата технологија за ладење на испарувањето, која може да ве спречи од сув воздух и да уживате во гребење на воздухот. Лесен за употреба : Само додадете вода во резервоарот за вода и приклучок, можете да уживате во ладниот воздух; преносна рачка и лесен дизајн, многу лесен и удобен за носење, совршен за дома и канцеларија. Повеќе методи за напојување : Три методи на напојување, можете да ја користите USB -портата на мобилни уреди, како што се лаптопите за напојување. Користете го полначот за снабдување со електрична енергија преку wallидот. Со мобилно напојување, 10000 m Ah може да користи 12 часа, Дон „Не се грижите за прекинување на електричната енергија. Преносна рачка : висококвалитетна рачка за флексибилна ротација. Може да се расклопи и да се собере според вашите сопствени потреби и може да се постави на масата и на земјата.

Параметри на производот

Слична стока