.

.

Meprotal 10 парчиња дрво место држачи за картички на табела, држач за броеви на табела, држач за картички, табела за табела, знак на табела со клипови за декор на маса за в?

Meprotal 10 парчиња дрво место држачи за картички на табела, држач за броеви на табела, држач за картички, табела за табела, знак на табела

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

? ? ? ? 【Мазна површина】 Секој држач за броеви на табелата на дрва се обработува со внимателно рачно изработено пескарење за да се постигне мазна површина и да не се обезбедуваат распрскувачи на дрво ✨【Wide Use】The wooden table number holders stand has wide use that perfectly works for displaying business cards, table numbers, photos, pictures, discount signs, notes, mini menus, place cards, label tags, wedding & party table food markers, Маркери за пијалоци, знаци за храна и ознаки за имиња. ? ? ? ? 【Мазна површина】 Секој држач за броеви на табелата на дрва се обработува со внимателно рачно изработено пескарење за да се постигне мазна површина и да не се обезбедуваат распрскувачи на дрво. ✨【Wide Use】The wooden table number holders stand has wide use that perfectly works for displaying business cards, table numbers, photos, pictures, discount signs, notes, mini menus, place cards, label tags, wedding & party table food markers, Маркери за пијалоци, знаци за храна и ознаки за имиња. ✨ Подобрете до Meprotal Store✨sleve ни порака кога ќе сретнете проблем со квалитетот на производот, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро (обично во рок од 48 часа).

Параметри на производот

Слична стока