.

.

Zukeeljt Trash Can Can Can Mond Cons со повлекување на прстен од не'рѓос од не'рѓосувачки челик конзерва за дневна соба за домаќинства во домаќинството

Zukeeljt Trash Can Can Can Mond Cons со повлекување на прстен од не'рѓос од не'рѓосувачки челик конзерва за дневна соба за домаќинства

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

- Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека зазема помалку простор Се спротивставува на отпечатоци од прсти и измамници за полиран изглед што се меша со кој било дом, кујна или канцеларија. Блокира несакани мириси и создава херметички заптивка за да го задржи вашиот дом да мириса свеж и чист. Конзервата за ѓубре се прави со едноставна педала за стапало за употреба без раце. Капакот со мек близок е специјално дизајниран за тивка работа, дозволувајќи му да се отвори и да се затвори тивко и контролирано секој пат. - Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека зазема помалку простор. Се спротивставува на отпечатоци од прсти и измамници за полиран изглед што се меша со кој било дом, кујна или канцеларија. Блокира несакани мириси и создава херметички заптивка за да го задржи вашиот дом да мириса свеж и чист.

Параметри на производот

Слична стока