.

.

Комплет за четки за чистење на ракави Bonbo Injector за 1994-2018 година Ford Powerstroke 6.0L 6.4L 6,7L 7.3L и Caterpillar 3126 C7 C9, алтернатива на 3252 AP0083 AP0084 AP0085

Комплет за четки за чистење на ракави Bonbo Injector за 1994-2018 година Ford Powerstroke 6.0L 6.4L 6,7L 7.3L и Caterpillar 3126

DEN 303.84

Пристапност
Залиха

Пакет вклучува - четка за спирална цевка од 1 x и четка од 1 x рамен дно Fitment - Работа на 1994-2018 Ford Powerstroke 6.0 L, 6,4 L, 6,7 L, 7.3 L, Caterpillar 3126, C7, C9, Navistar T444 E/DT466/VT365/VT275, Maxxforce 5/7/DT/9/10/N9/ N10, GM/Dodge/Cummins 5.7 L, Isuzu 4 HK1/6 HK1 HPCR апликации. Алтернатива на 3252 AP0083 AP0084 AP0085. Функција - Овој комплет за четки за чистење на ракавот за инјектор се користи за лесно и навремено чистење на јаглерод што се изгради од ракавите на инјекторот, значително заштедувајќи го вашето време и енергија. Материјал - Направен од врвен висок квалитет и отпорност на абење не'рѓосувачки челик, тестиран совршено за употреба, доволно издржлив и силен, обезбедувајќи го неговото трајно време на услугата. Гаранција за задоволство - Бонбо има за цел да обезбеди најдобри производи и услуги за нашите клиенти. Ако добиете комплет за четки за скршени или неисправни чистење, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ќе ве надоместиме со гаранција од 1 година или целосна наплата на 30 дена. Пакет вклучува - четка за спирална цевка од 1 x и четка од 1 x рамен дно. Fitment - Работа на 1994-2018 Ford Powerstroke 6.0 L, 6,4 L, 6,7 L, 7.3 L, Caterpillar 3126, C7, C9, Navistar T444 E/DT466/VT365/VT275, Maxxforce 5/7/DT/9/10/N9/ N10, GM/Dodge/Cummins 5.

Параметри на производот

Слична стока