.

.

Сет од 4 црни патки бренд меламин големи пепелници - дијаметар од 7 - 4 разновидни забавни бои - висококвалитетна пластика - безбедносен гребен

Сет од 4 црни патки бренд меламин големи пепелници - дијаметар од 7 - 4 разновидни забавни бои - висококвалитетна пластика - безбедносен

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Вклучува 4 ленти за пепел! Оставени бои - црна, зелена, црвена, сина. 7 "дијаметар со длабок сад од 1,25"!. Се одликува со безбедносен гребен за одмор цигари и цигари!. Совршен за внатрешна или надворешна употреба!. Секогаш можете да користите друг пепелник! Оваа пластична пепелник е прилично целта, за употреба во вашиот дом или на отворено, за ресторани, барови, забави или каде било пушачи. Карактеристики 4 држачи за цигари и изрез на цигари. Мерки 5 "во дијаметар. Ефтин, но неопходен додаток!.

Параметри на производот

Слична стока