.

.

Hobbypark 1,9 Beadlock Wheel Wheel Whands Aluminum и 1,9 RC Crawler гуми со 4,7 инчи Висина на надворешниот дијаметар од пена за вметнувања за пена Traxxas Trx4 Axial SCX10 SCX10 III III Redcat Gen 8, сет од 4

Hobbypark 1,9 Beadlock Wheel Wheel Whands Aluminum и 1,9 RC Crawler гуми со 4,7 инчи Висина на надворешниот дијаметар од пена за вметнувања

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

✔ Гумите на роботите RC 1,9 се екстремни размери сите теренски гуми, изработени од мека гума, агресивни лаги и тесни, со добар зафат на нечистотија, карпа, лабава влажна кал, трева ✔ Со RC 1,9 Beadlock тркала на тркала, нема потреба да се лепи, лесен за инсталирање. 1,9 тркала направени од квалитетна алуминиумска легура, издржлива. ✔ Надворешниот дијаметар на гуми RC 1,9 (висина) : 4,7 инчи (120мм) Ширина : 1,77inches (45мм) центар за тркала Хекс Големина : 12мм Оскана дупка : 5мм. ✔ се вклопува за Traxxas Trx4, Axial SCX10 90047 SCX10 II 90046 SCX10 III Axi03007, Redcat Gen 8 и претежно 1/10 RC Crawler Car Truck кој има 12мм хексадецимални центри. ✔ Сет од 4, Дојдете со 4мм заклучени и клуч за тркала.100% нови, оригинални производи на Hobbypark RC, Исклучителна изработка и издржлива, купете со доверба, пријателска услуга за клиенти. Белешка : Бојата на предметот може да варира малку како резултат на фотографијата и вашиот сопствен компјутер /телефон, дозволете малку мануелна грешка во мерењето.

Параметри на производот

Слична стока