.

.

Внатрешен висички табела тенис преносни лопатки и топки вежбач за играчка за интеракција со родителска рамка за врата

Внатрешен висички табела тенис преносни лопатки и топки вежбач за играчка за интеракција со родителска рамка за врата

DEN 307.04

Пристапност
Залиха

【Лесно за инсталирање】 Најпрво клип на горниот дел од вратата и само свртете ја прилагодете ја должината на јажето Овој тренер за тенис на табели е многу лесен за инсталирање, бара врата. 【Еколошки материјал】 Овој тренер за тенис на суспендирана маса во затворен простор е изработен од еколошки ПВЦ материјал, можете да го користите без грижа. Започнете го патувањето со тенис на маса каде било. 【Преносен】 Без потреба од специјална табела за тенис на табели, овој потребен сет за само обука на тенис во затворен простор е врата и можете да поставите тенис дури и ако сте сами, тоа е многу удобен комплет за тенис на табели. 【Совршен подарок】 Овој суспендиран тренер обезбедува бескрајни часови на забава. Совршено како присутен, одличен подарок е и нешто што вашето дете дефинитивно би уживало. 【Вежбајте ја вашата способност за реакција】 Тенис на табела за тренирање ќе се подобри, способност за реакција, способност за координација на раката на очите. Може да играте, исто така, можете да двојно или дури и повеќе луѓе да играат. Погоден за деца, млади, средна возраст и старост. Преносен тенис за висини на табели, без потреба од специјална табела за тенис, овој сет за само обука на тенис за внатрешни работи е само место за виси. Може да табеете тенис дури и ако сте сами, тоа е многу удобен комплет за тенис на маса.

Параметри на производот

Слична стока