.

.

Капаци на шахтата LQBYWL, кука за рачка за кревање на капакот, кука за капакот на каналот од не'рѓосувачки челик, кука за капакот на шахтата од не'рѓосувачки челик Тешка

Капаци на шахтата LQBYWL, кука за рачка за кревање на капакот, кука за капакот на каналот од не'рѓосувачки челик, кука за капакот на шахтата

DEN 375.84

Пристапност
Залиха

Челичната рачка е цврста и не е лесна за паѓање, нудејќи ви добро користејќи искуство Прекрасен помошник за вашиот секојдневен живот, помагајќи ви да отворите капакот на шахтата на поудобен начин. Куката е, можете директно да ја измиете и исплакнете чиста вода. Може да се користи на многу места, како што се одржување на канализацијата, фабрики, отворање на капакот на шахтата на отворено. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!. Челичната рачка е цврста и не е лесна за паѓање, нудејќи ви добро користејќи искуство. Прекрасен помошник за вашиот секојдневен живот, помагајќи ви да отворите капакот на шахтата на поудобен начин. Куката е, можете директно да ја измиете и исплакнете чиста вода. Може да се користи на многу места, како што се одржување на канализацијата, фабрики, отворање на капакот на шахтата на отворено. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!. Опис Куката за капакот на шахтата е изработена од квалитетен не'рѓосувачки челик, здрав и издржлив за долго време.

Параметри на производот

Слична стока