.

.

Coloranimal симпатичен француски булдог тркалезен часовник за деца за деца кои молчат батерии кои не се батерии, оперирана маса за табели за часовници, јас го сакам фран?

Coloranimal симпатичен француски булдог тркалезен часовник за деца за деца кои молчат батерии кои не се батерии, оперирана маса за табели за часовници,

DEN 287.84

Пристапност
Залиха

Материјал за будилник на wallидни часовници : Предната рамка и задниот капак изработени од пластични колкови (Пластична обвивка за заштита на животната средина), внатрешното е обезбедено за персонализирано печатење на шема на дизајн. Надворешната рамка има интересни броеви. ? Од канцеларија, кујна, училници, дом, игротеки и деца спални соби и прилики. Потребно ви е каде било.? Лесно за употреба-батерија управувана од 1 АА батерија (не е вклучена во пакетот) .Тип : Ве молиме, подгответе 1 батерија АА пред да купите.? Назад дизајн изработен од бел полиестер, обликуван случај, со алармна часовник за рака, тивко движење и прекинувач за прилагодување на звукот. Вклучително и 1 кутија за пакување. Персонализирана ја прилагоди сликата на вашите деца на часовници, тоа е одличен подарок за роденденот на вашето дете. Лесно да се исчисти и користите.? Wallиден часовник на часовникот на алармот на часовникот : Предната рамка и задниот капак направен од пластични колкови. ( Пластична обвивка за заштита на животната средина), внатрешното е обезбедено за персонализирано печатење на шема на дизајн. Надворешната рамка има интересни броеви. ? Од канцеларија, кујна, училници, дом, игротеки и деца спални соби и прилики. Потребно ви е каде било.? Лесно за употреба-батерија управувана од 1 АА батерија (не е вклучена во пакетот) .Тип : Ве молиме, подгответе 1 батерија АА пред да купите.? Назад дизајн изработен од бел полиестер, обликуван случај, со алармна часовник за рака, тивко движење и прекинувач за прилагодување на звукот.

Параметри на производот

Слична стока