.

.

NexiePoch 2 пакет плус големина на велосипедисти шорцеви за жени - 8 Високи половини со спандекс тренингот за летни јога што трчаат атлетски

NexiePoch 2 пакет плус големина на велосипедисти шорцеви за жени - 8 Високи половини со спандекс тренингот за летни јога што

DEN 303.84

Пристапност
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 92% полиестер, 8% спандекс. Затворање на еластично затворање. Одење за жени со плус големина-ако барате кратко со плус големина, нашите про-велосипедисти шорцеви се најдобриот избор за вас. Од X-large до 4x-голем, совршено одговара на сите различни женски големини, вклучително и породилно. Доволно меко и затегнато! Не предизвикува знаци на притисок на бутовите и е посветена на донесување доверба на секоја жена. Мека и еластична ткаенина - Благодарение на повратните информации од нашите глобални продавачи, нашите плус големина на велосипедистите се меки меки, без да предизвикаат знаци на притисок/чешање/пот дамки на нозете. Направено со висококвалитетна четиристрана ткаенина за истегнување што ја гушка кожата, додека обезбедува истегнување, удобност и дишење. Контрола на висока половината и стомакот - Нашите велосипедисти шорцеви за жени имаат еластична висока половината за подобра контрола на стомакот и покажете ја линијата на телото. Ве прави да изгледате секси и модерно. Нежната компресија ќе ве натера да се чувствувате покриени и безбедни. Не се чувствувај премногу тесно или свиткано. Модерен дизајн за секоја пригода-шорцевите за вежбање со плус големина се одличен додаток за многу различни облеки, вклучувајќи маици, здолништа и фустани.

Параметри на производот

Слична стока