.

.

Ergodyne unisex возрасни ергодни лигњи 3405 држач со клип, монтирање на клип за клип на портокал нараквици, портокалова, секоја САД

Ergodyne unisex возрасни ергодни лигњи 3405 држач со клип, монтирање на клип за клип на портокал нараквици, портокалова, секоја САД

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Одржува опрема близу - држете нараквици, белезници, клучеви, PPE, крпи и повеќе ги чуваат подготвени Силен клип за зафаќање - Лесно се отвора и останува цврсто затворен на ракавиците или друга опрема. Трајни-ултра-резилентен ацетален кополимер и термопластични полиуретански материјали се непроводливи и отпорни на температура. Патентиран дизајн на отцепеност-безбедно се одвојува и овозможува индивидуалните клипови да се користат независно на клучните ланци, Д-прстените и многу повеќе. Спречува пад и изгубени предмети - ги намалува повредите и ги спречува падот, изгубените и странските предмети со чување нараквици, PPE и други опрема исечени на лицето или работната површина. Мерки 6in (15,2 см) долг x 1in (2,5 см) широк x 1in (2,5 см). Опис на производот Ergodyne Squids 3405 држач за клип на ракавици со клип за ремен, портокалова од производителот лигњи грабнувачи држат нараквици и се караат во близина на сè друго што можеби ќе сакате близу. Партали, капачиња, шишиња со вода - го именувате. Работниците ги сакаат, затоа што тие се привремено да ги користат за секој стил, thinckness и примена.

Параметри на производот

Слична стока