.

.

Кожа од женско пупно кошула надолу, долги ракави, копче за копче за кодење на долги ракави, картонигани лаптем, тенок фит биста џебови, кошула велосипедска јакна

Кожа од женско пупно кошула надолу, долги ракави, копче за копче за кодење на долги ракави, картонигани лаптем, тенок фит биста џебови,

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Парите ќе бидат донирани за да им помогнат на скитниците на кучињата да купат 2 заштеди дополнителни 15%, нарачките додаваат до 30 американски долари Заштедете дополнителни 10% ❦❦2022 нови изданија❦❦ ☎✉ 【Гаранција за замена/наплата во рок од 30 дена】. Size се работи мали. Ве молиме, нарачајте 1-2 големина поголема. ✈✈ 【Направено во САД и 7-12 дена испорака】 Затворање. ❤both машина / миење на рака во ладна вода. ☘☘ Features : В-вратот за врвови за жени, обични маици за жени, туника со ракав, кошула за ракави, кошула со цврста боја, врвови за ракави на ракави, женски врвови, кратки ракави на Долман, лабава блуза, летен врв, краток ракав ТЕЕ, дише и истегната ткаенина, висок квалитет. - Дизајн : Секси длабоки V вратите на вратот прави симпатичен изглед, ја покажува вашата крива на шарм, со добар квалитет лесна ткаенина е мека и истегната, дише и удобна за носење, исто така можете да го носите како и од врвовите на рамото понекогаш. Sp ☘☘ Совет за обем : машина што се пее со торба за перење, ладно миење на рацете, суво на линија, не бели. Повикајте го мерењето на големината според сликите пред да нарачате. ☘☘ Феации : Краток ракав, В-врат на вратот, високо ниско ниво, цврсто, обичен, страничен сплит, лабава, лесна. ☘☘occasion : Deep V-врат Основни маички, костум за секојдневниот живот, канцеларија, забава, клуб, слободно време, дом, спорт, одмор, плажа, шопинг, tcarnivalling, работа, одење, одлично за лето и пролет, со а јакна во зима. !!! Парите ќе бидат донирани за да им помогнат на скитниците на кучињата да купат 2 заштеди дополнителни 15%, нарачките додаваат до 30 американски долари Заштедете дополнителни 10% ❦❦2022 нови изданија❦❦. ☎✉ 【Гаранција за замена/наплата во рок од 30 дена】. Size се работи мали. Ве молиме, нарачајте 1-2 големина поголема. ✈✈ 【Направено во САД и 7-12 дена испорака】 Затворање. ❤both машина / миење на рака во ладна вода. ☘☘ Features : В-вратот за врвови за жени, обични маици за жени, туника со ракав, кошула за ракави, кошула со цврста боја, врвови за ракави на ракави, женски врвови, кратки ракави на Долман, лабава блуза, летен врв, краток ракав ТЕЕ, дише и истегната ткаенина, висок квалитет. - Дизајн : Секси длабоки V вратите на вратот прави симпатичен изглед, ја покажува вашата крива на шарм, со добар квалитет лесна ткаенина е мека и истегната, дише и удобна за носење, исто така можете да го носите како и од врвовите на рамото понекогаш. Sp ☘☘ Совет за обем : машина што се пее со торба за перење, ладно миење на рацете, суво на линија, не бели. Повикајте го мерењето на големината според сликите пред да нарачате. ☘☘ Феации : Краток ракав, В-врат на вратот, високо ниско ниво, цврсто, обичен, страничен сплит, лабава, лесна. ☘☘occasion : Deep V-врат Основни маички, костум за секојдневниот живот, канцеларија, забава, клуб, слободно време, дом, спорт, одмор, плажа, шопинг, tcarnivalling, работа, одење, одлично за лето и пролет, со а јакна во зима.

Параметри на производот

Слична стока