.

.

UCF витези тато w/ucf лого винил декларална налепница за автомобили со автомобили во Централна Флорида

UCF витези тато w/ucf лого винил декларална налепница за автомобили со автомобили во Централна Флорида

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Големина на декорацијата : ~ 4 "x4" Леплива поддршка. Декларации за прозорецот за автомобили и камиони. Нашите одлични декорации се отпечатени во целосна боја на лепило винил. Овие декорации се дигитално умираат директно околу графичката. Мастилата и винил се отпорни на временски услови и траат со години. Тие се солидни и издржливи и ќе се спротивстават на суровите возења и временски услови. Совршен за вашиот автомобил, камион и многу повеќе!.

Параметри на производот

Слична стока