.

.

Абаодам 2 пар за велосипедски рачки за велосипеди зафаќа алуминиум легура за велосипеди за заклучување на заклучување на приклучоците на приклучоците за приклучо?

Абаодам 2 пар за велосипедски рачки за велосипеди зафаќа алуминиум легура за велосипеди за заклучување на заклучување на приклучоците на

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Затегнете ја завртката за да направите пластична вметнување да се прошири за да ја приклучите рачката Замена за крајни приклучоци. Направено од материјал со висок степен, издржлив во употреба. Издржлив крај на рачката на легурата со монтирање на внатрешноста на шипката. Лесен и издржлив. Затегнете ја завртката за да направите пластична вметнување да се прошири за да ја приклучите рачката. Замена за крајни приклучоци. Направено од материјал со висок степен, издржлив во употреба. Издржлив крај на рачката на легурата со монтирање на внатрешноста на шипката. Лесен и издржлив. Опис Дали барате професионална, прифатлива капа за рачка? Дали сте во потрага по цврста, алатка што може да направи повеќе работни места одеднаш? Ако да, не гледајте повеќе! Нашата професионална рачка мора да ви ги задоволи потребите. Еден од најдобрите избори за вас.Фајтс- Боја : Сина.- Големина : 4 x 2.

Параметри на производот

Слична стока