.

.

Softalk Solid Wood Balerina Girl Music Box 18 Note Musical Boxes Најдобар подарок за Божиќниот роденден Денот на мајката на Денот на в Valentубените

Softalk Solid Wood Balerina Girl Music Box 18 Note Musical Boxes Најдобар подарок за Божиќниот роденден Денот на мајката на Денот на в Valentубените

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Музичката кутија Softalk има нежен дизајн на насловната страница, а ентериерот е опремен со висококвалитетно движење на златна плоча Sankyo, подобрувајќи го екстремно високиот квалитет на звукот и компатибилниот дизајн на слушање Изградена во леќи со висока дефиниција и технологија за сечење ласер му даваат на музичката кутија луксузно чувство со исклучителни тонови. Свиткајте ја пролетта на дното и ставете ја балерината на огледалото. Таа ќе се врти и ќе танцува на музиката. Кога музиката ќе застане, балетот ќе запре. Музичката кутија има различни стилови за избор, со многу песни, секоја со свои карактеристики. Не е потребна батерија. Треба прво да го извртите ветровито 3-4 (не надминувајте ја границата или ќе го уништите движењето), а потоа пуштете ја и ќе ја свири песната одново и одново околу 1-2 минути!. Дрвената кутија со музичка кутија има мазни и нежни заоблени агли и светли и убави бои. Ова е совршен подарок за внуки, loversубовници, сопруги, девојки, деца, пријатели, па дури и самите себе. Исто така е совршена мала колекционерска и домашна декорација. Спецификации на музичката кутија - приближно 8. Можете да го ставите на дланката, а музичката кутија може да донесе прекрасни музички звуци. Нашите сопственици и основачи ја создадоа оваа уникатна идеја за подароци за рачно изработено пакување со високи производи, што ја негуваме цел живот. Уникатно * вечно * скапоцено. Ретро дизајнираните музички кутии се вечно богатство што може да донесе години на срдечна радост на секого. Нашите музички кутии се рачно изработени од најдобрите занаетчии кои го користат своето време, не само со уникатно и убаво изработување, туку и со персонализирани избори за прилагодени информации. Спакувано во прекрасна кутија за подароци за да го заштитите овој симпатичен и елегантен подарок за музичка кутија од оштетување, изгледа високо. Ако има посебна личност во вашиот живот и се обидувате да најдете навистина уникатна идеја за подароци, тогаш не гледајте повеќе на тоа. Ние даваме се од себе за да создадеме навистина уникатна и уметничка инспирирана опција за подароци за личноста што ја сакате. Ако ви се допаѓа, не двоумете се! Придружете се на количката сега!. Висококвалитетна гроздобер музичка кутија е подарок за секој посебен ден. Идеални избори за подароци за роденден, подароци за Денот на мајката, подароци за денот на таткото, подароци за годишнина, Божиќни подароци, итн. Тажен и среќен подарок даден на девојка, ќерка, син, татко, мајка, мајка, татко, баба, итн. Собирање, свадба, Божиќ, Денот на вineубените, Денот на децата, Велигден, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, дипломирањето, Денот на Нова Година, подарокот за девојка или благодарниот подарок. Музичка кутија Softalk, ние сме посветени да обезбедиме највисок стандард на услуга на секој клиент.

Параметри на производот

Слична стока