.

.

Америка Оклахома Државна декоративна плоча со штанд сопствена коска Кина домашна плоча за кујна за дневна соба

Америка Оклахома Државна декоративна плоча со штанд сопствена коска Кина домашна плоча за кујна за дневна соба

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Керамика Доволно издржлив за секојдневна декоративна употреба. Овој центар на плочата доаѓа со штанд за да може да се постави на маса или кабинет дома. Ова изгледа многу елегантно и уметничко. Прилагодете ја оваа декоративна чинија со коски со вашата омилена фотографија. Декоративни панели со исклучителни обрасци, погодни за декорација или употреба во дневни простории, простории за студии, канцеларии, коридори, ресторани, влезови, итн. Оваа декоративна чинија со коски е достапна во 6инх, 7инч. 8inch, 10inch четири големини за да изберете да ни дадете шанса да ви служиме, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга за клиенти и висококвалитетни производи, оваа керамичка декоративна табла е отпечатена од едната страна, а страната без печатење е бела. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Доволно издржлив за секојдневна декоративна употреба. Овој центар на плочата доаѓа со штанд за да може да се постави на маса или кабинет дома. Ова изгледа многу елегантно и уметничко. Прилагодете ја оваа декоративна чинија со коски со вашата омилена фотографија. Декоративни панели со исклучителни обрасци, погодни за декорација или употреба во дневни простории, простории за студии, канцеларии, коридори, ресторани, влезови, итн.

Параметри на производот

Слична стока