.

.

Подароци за очув, бонус тато подароци, подароци за маќеа од ќерка син, чекор тато Божиќ Денот на благодарноста, подароци за роденден за очувци, кожени валетни садови

Подароци за очув, бонус тато подароци, подароци за маќеа од ќерка син, чекор тато Божиќ Денот на благодарноста, подароци за

DEN 255.84

Пристапност
Залиха

Совршени подароци за очув : Понекогаш може да биде тешко да се изрази колку го сакате вашиот чекор Дали сакате да најдете нешто што ќе го искра и ќе го осветли неговиот ден? Овој уникатен подарок за очув содржи 1 x кожен сервис фиока, отвор за шишиња од 1 x, 1 x клуч за клучеви и исклучителна картичка за подароци. Ова е идеален подарок за Божиќ, роденденот на татко ти, Денот на таткото или какви било други годишнини. Одличен бонус тато подароци од ќерка или син. Исклучителна кожна лента : Оваа кожна лента може да биде фантастичен помошник за чување на копчиња, монети, телефони, часовници или други предмети. Вграден со „Благодарам што ме сакаше како свои“ текстови, нежно потсетување што ја споделува вашата loveубов кон очув и ставете ги подароците за очув од ќерка во спалната соба, бањата или дневната соба како декорација. Трајни кожни материјали PU и пристојно кафеаво зашивање го прават фиоката за фаќање добра кожна фиока за подароци. Нашата кожна лента е 8,26 x5,29 инчи. Отворач на модни и креативни шишиња : Отворач на шишиња во форма, персонализирани украси за вашата кујна, забава, бар или на отворено. Прекрасно врежан „Најдобар татко некогаш“ и „секогаш мојот херој“ од секоја страна. И дефинитивно најдобрите Божиќни подароци на очув. STEPDAD нема да сака да го промаши овој отвор за шише со подароци, уникатен, но корисен. Нашиот отвор за шише е 5,5 ''. Тато Keychain : Покажете го вашиот маќеа колку го сакате и го цените со овој уникатен клуч за клучеви! Врежан со „Ако тато не може да го поправи, никој не може“. Тоа прави одличен избор за Божиќ, Денот на благодарноста, пензионирањето и подароците за Денот на таткото. Најдобри Божиќни подароци за очув. Атрактивно боксер : Подготвени да бидат надарени на најголемиот очув во светот! Подароците на секој маќеа пристигнуваат безбедно во цврста исклучителна кутија, прекрасна идеја за подароци за многу прилики. Нашата кутија за подароци е совршена за родендени, Божиќни порибници или Денот на таткото. Совршени подароци за очув : Понекогаш може да биде тешко да се изрази колку го сакате вашиот чекор. Дали сакате да најдете нешто што ќе го искра и ќе го осветли неговиот ден? Овој уникатен подарок за очув содржи 1 x кожен сервис фиока, отвор за шишиња од 1 x, 1 x клуч за клучеви и исклучителна картичка за подароци. Ова е идеален подарок за Божиќ, роденденот на татко ти, Денот на таткото или какви било други годишнини. Одличен бонус тато подароци од ќерка или син. Исклучителна кожна лента : Оваа кожна лента може да биде фантастичен помошник за чување на копчиња, монети, телефони, часовници или други предмети. Вграден со „Благодарам што ме сакаше како свои“ текстови, нежно потсетување што ја споделува вашата loveубов кон очув и ставете ги подароците за очув од ќерка во спалната соба, бањата или дневната соба како декорација. Трајни кожни материјали PU и пристојно кафеаво зашивање го прават фиоката за фаќање добра кожна фиока за подароци.

Параметри на производот

Слична стока