.

.

ExpressitBest Pushioned Slide -On сандали/слајдови за мажи, жени и млади - 3 -та флота на морнарицата на САД

ExpressitBest Pushioned Slide -On сандали/слајдови за мажи, жени и млади - 3 -та флота на морнарицата на САД

DEN 464.00

Пристапност
Залиха

Мидилото за враќање на енергијата со целосна должина за супер-меко амортизирање Наречена синтетичка кука и лента за јамка за прилагодливо вклопување. Калапи за нозе со пена до ногата за супериорна удобност и амортизирање. Издржливи и слајдови со високи перформанси изработени од високо-влијанија од гума/поли-мешавина и меки ленти со неопренови со меки со велкро. Живописни и долготрајни бои. Со овие слајдови, преместете од плажа на улица во врвна удобност и стил. Целосната средна должина ја лулка ногата со супер-меко амортизирање. Подредената синтетичка кука и лента за јамка ви овозможува да изберете Fit што ви одговара најдобро, додека пената во калапите со нозе на ногата за супериорна удобност и амортизирање. Табела со големина (кај мажи/жени/млади/големини на ЕУ) : - x мали : мажи (6), жени (7/7,5), млади (5y), ЕУ (36) - мали : мажи (6), жени (7 /7.5), млади (6y), ЕУ (38) Среден : мажи (7/7,5), жени (9/9,5), млади (7y), ЕУ (40) големи : мажи (9/9,5), жени (11 /11.

Параметри на производот

Слична стока